58794. Maja Lisa Engelhardt (1956): Komposition

Farvelitografi, lysmål 74 x 96 cm. Sign. Maja Lisa Engelhardt 95 e/a

Varenr 58794

10 Oktober 2018 20:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms