Ib spang Olsen: To indrammede litografier med erotiske motiver, begge blyants sign. Ib Spang Olsen. Lysmål 12,5 x 15,5 og 16,5 x 15,5 cm samt bogværk Siné "Billedbog", mappe med erotiske tryk. Udgivet Hans Reitzel/Thaning & Appel 1966