58930. Ib Spang Olsen, to erotiske kompositioner og Maurice Sinet, Billedbog (3)

Ib spang Olsen: To indrammede litografier med erotiske motiver, begge blyants sign. Ib Spang Olsen. Lysmål 12,5 x 15,5 og 16,5 x 15,5 cm samt bogværk Siné "Billedbog", mappe med erotiske tryk. Udgivet Hans Reitzel/Thaning & Appel 1966

Varenr 58930

10 Oktober 2018 20:12

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20258500 DKK2018-10-03 21:08
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms