58845. Lars Dan (F. 1960): Portræt af Rimbaud

Olie på plade og på papir, sign. på bagsiden samt dateret 81. Indrammet 105 x 62 cm.

Varenr 58845

10 Oktober 2018 20:12

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms