58963. Ernst Syberg (1906-1981): Kystparti

Olie på plade, sign. Ernst Syberg. 53 x 71 (62 x 81) cm.

Varenr 58963

10 Oktober 2018 20:14

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 900 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

24205900 DKK2018-10-04 12:19
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms