57826. Johannes Hofmeister og Ubekendt: To litografier (2)

Landskab med figur og kirke, sign. Johs Hofmeister, lysmål 33 x 50 cm, samt komposition med fiskegarn, sign. utydeligt 13/260, lysmål 31 x 55 cm

Varenr 57826

10 Oktober 2018 20:15

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms