59279. Frans Kannik (1949-2011): Komposition

Litografi e.a. Sign. Frans Kannik samt dateret 1994. Indrammet: 57 x 39,5 cm.

Varenr 59279

10 Oktober 2018 20:15

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms