59354. Lili Ege (f. 1913): Landskab med heste og figur

Olie på lærred, monteret på plade. 60 x 80 cm. Sign. Lili Ege

Varenr 59354

10 Oktober 2018 20:16

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 900 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340900 DKK2018-10-09 10:10
GRONNEGADE850 DKK2018-10-09 23:40
948650 DKK2018-10-07 18:18
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms