59354. Lili Ege (f. 1913): Landskab med heste og figur

Olie på lærred, monteret på plade. 60 x 80 cm. Sign. Lili Ege

Varenr 59354

10 Oktober 2018 20:16

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 900 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340900 DKK2018-10-09 10:10
GRONNEGADE850 DKK2018-10-09 23:40
948650 DKK2018-10-07 18:18
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms