Olie på lærred, monteret på plade. 60 x 80 cm. Sign. Lili Ege
4532 | 900 DKK | 2018-10-09 10:10 |
22725 | 850 DKK | 2018-10-09 23:40 |
948 | 650 DKK | 2018-10-07 18:18 |
500 DKK | Startpris |