59208. To-pers. Louis XVI form sofa, 19. årh.

Betrukket med brokadestof, guldmalet stel med udskæringer H. 90 B. 99 Sh. 36 cm.
Kraftig slitage på betræk og afskalinger på bemaling.

Varenr 59208

10 Oktober 2018 20:19

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms