59262. Piedestalskab af mahogni

Buet dør skuffe over og under dør, døren flankeret af søjler med udskårne kapitæler. Aftrappet top. 19. årh. Bredde 65, dybde 52, H. 155 cm

Finerskader/reparationer, repareret svindrevne på dør.

Varenr 59262

10 Oktober 2018 20:23

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

190451.000 DKK2018-10-10 20:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms