59262. Piedestalskab af mahogni

Buet dør skuffe over og under dør, døren flankeret af søjler med udskårne kapitæler. Aftrappet top. 19. årh. Bredde 65, dybde 52, H. 155 cm

Finerskader/reparationer, repareret svindrevne på dør.

Varenr 59262

10 Oktober 2018 20:23

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

190451.000 DKK2018-10-10 20:12
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms