behængt med prismer i niveauer, fatninger til fire lys. H. ca. 25, diam ca. 42.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
Enkelte manglende prismer. Ophæng til nederste krans mangler
18452 | 1.300 DKK | 2018-10-10 20:22 |
19075 | 1.200 DKK | 2018-10-10 20:23 |
18665 | 1.000 DKK | 2018-10-10 20:21 |
19045 | 600 DKK | 2018-10-10 20:13 |
22612 | 500 DKK | 2018-10-10 19:54 |
400 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.