Sokkel af marmor, sign. og dateret 1990. H: incl. sokkel: 10 cm
9143 | 2.800 DKK | 2018-10-10 19:18 |
22596 | 2.600 DKK | 2018-10-04 22:30 |
22565 | 2.200 DKK | 2018-10-10 16:47 |
1.300 DKK | Startpris |