58121. Flemming Holm (1948-): Skulptur af bronze: "Almindeligt II"

Sokkel af marmor, sign. og dateret 1990. H: incl. sokkel: 10 cm

Varenr 58121

10 Oktober 2018 19:36

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 2.800 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

91432.800 DKK2018-10-10 19:18
225962.600 DKK2018-10-04 22:30
225652.200 DKK2018-10-10 16:47
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms