57116. Victor Brockdorff (1911-1992): Familieportræt

Portræt af kunstnerens hustru og deres børn. Olie på lærred. Signeret. 146 x 114 cm

Varenr 57116

10 Oktober 2018 20:33

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms