Olie på pap, 36 x 42 cm, Sign. KS 62. På bagside adressen på Simmelhag i Paris og for fru Simmelhag i Danmark
18968 | 500 DKK | 2018-10-05 22:16 |
SAMMLUNG21 | 500 DKK | 2018-10-09 08:54 |
250 DKK | Startpris |