Udsigt over blomstrende buske mod vand. Olie på lærred. Sign. Hagedorn-Olsen. 24 x 31 cm
18633 | 600 DKK | 2018-10-10 20:25 |
21236 | 550 DKK | 2018-10-10 09:11 |
20829 | 500 DKK | 2018-10-03 18:27 |
500 DKK | Startpris |