Sort piano lakeret kabinet, indbygget subwoofer. H. 99, D. 34, B. 22 cm
Mindre brugsspor i form af småridser på kabinetter. Brugsvejledning medfølger
18373 | 275 DKK | 2018-10-10 21:13 |
19170 | 250 DKK | 2018-10-10 19:25 |
20201 | 225 DKK | 2018-10-10 18:39 |
200 DKK | Startpris |