59174. Et par Yamaha NS-555 højttalere (2)

Sort piano lakeret kabinet, indbygget subwoofer. H. 99, D. 34, B. 22 cm

Mindre brugsspor i form af småridser på kabinetter. Brugsvejledning medfølger

Varenr 59174

10 Oktober 2018 21:16

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK 275 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 600 DKK

18373275 DKK2018-10-10 21:13
19170250 DKK2018-10-10 19:25
20201225 DKK2018-10-10 18:39
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms