56328. Ole Lynggaard. "Lace" ørestikkere af guld 18 kt.

Charlotte Lynggaard. Hver monteret med brillant; i alt 0,02 ct. TW.VS. Stemplet Ole L. og 750 samt CL. Dessin B1204-402. Fremstår uden brugsspor.

Varenr 56328

10 Oktober 2018 21:27

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms