58555. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Vase i form af kvindehovede

Dekoreret i polykrome farver, sign. monogram samt dateret 75. Model V.52. H. 31,5, Ø 31,5 cm.

Varenr 58555

10 Oktober 2018 19:47

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 2.600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

204102.600 DKK2018-10-03 14:10
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms