Olie på lærred, sign. Lis Bjergsted. 55 x 65 (65 x 75) cm.
26908 | 650 DKK | 2018-10-10 19:47 |
4165 | 600 DKK | 2018-10-10 15:24 |
600 DKK | Startpris |