59274. Lis Bjergsted (1929-2011): Parti fra København

Olie på lærred, sign. Lis Bjergsted. 55 x 65 (65 x 75) cm.

Varenr 59274

10 Oktober 2018 19:50

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 650 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26908650 DKK2018-10-10 19:47
4165600 DKK2018-10-10 15:24
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms