59290. Philip Starck for Kartell: Seks skalstole model "Eros"

Sorte skaller, søjleben af stål med rund fod. Alle stemplede i stellet. Bredde 62, sædehøjde 45 cm

Brugsspor, småridser, to stole med krakeleringer i overfladen i sædet

Varenr 59290

10 Oktober 2018 19:32

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms