59086. Axel P. Jensen (1885-1972): Grantræer

Olie på lærred. sign. Axel P.J. 65 x 93 cm

Varenr 59086

17 Oktober 2018 20:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165400 DKK2018-10-10 15:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms