59086. Axel P. Jensen (1885-1972): Grantræer

Olie på lærred. sign. Axel P.J. 65 x 93 cm

Varenr 59086

17 Oktober 2018 20:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165400 DKK2018-10-10 15:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms