59087. Albert Naur: Sommerlandskab

Olie på lærred. Sign. A Naur 67 x 88 cm

Varenr 59087

17 Oktober 2018 20:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423400 DKK2018-10-16 18:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms