59087. Albert Naur: Sommerlandskab

Olie på lærred. Sign. A Naur 67 x 88 cm

Varenr 59087

17 Oktober 2018 20:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN400 DKK2018-10-16 18:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms