59087. Albert Naur: Sommerlandskab

Olie på lærred. Sign. A Naur 67 x 88 cm

Varenr 59087

17 Oktober 2018 20:00

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN400 DKKTirsdag 18:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms