59088. Lars Swane (1913-2002): Pelargonie i vindueskarm

Litografi i farver. Sign. Lars Swane 1977 214/275. 62 x 52 cm

Varenr 59088

17 Oktober 2018 20:00

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms