59236. Knud Erik Færgemann (1925-2003): Cirkus i byen

Olie på plade, sign. KEF. 17 x 22 (21 x 26) cm. Ramme bemalet af kunstneren.

Varenr 59236

17 Oktober 2018 20:01

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 3.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

56433.200 DKK2018-10-16 17:52
3403.000 DKK2018-10-17 11:29
232312.400 DKK2018-10-15 15:38
249032.000 DKK2018-10-16 11:33
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms