Olie på plade, sign. KEF. 17 x 22 (21 x 26) cm. Ramme bemalet af kunstneren.
5643 | 3.200 DKK | 2018-10-16 17:52 |
4532 | 3.000 DKK | 2018-10-17 11:29 |
23231 | 2.400 DKK | 2018-10-15 15:38 |
24903 | 2.000 DKK | 2018-10-16 11:33 |
1.200 DKK | Startpris |