59236. Knud Erik Færgemann (1925-2003): Cirkus i byen

Olie på plade, sign. KEF. 17 x 22 (21 x 26) cm. Ramme bemalet af kunstneren.

Varenr 59236

17 Oktober 2018 20:01

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 3.200 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

56433.200 DKKTirsdag 17:52
3403.000 DKKI går 11:29
232312.400 DKKMandag 15:38
249032.000 DKKTirsdag 11:33
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms