58890. Gunner Saietz (1936): Komposition med landskab og figurer

Akvarel, 24 x 17 cm. Sign. Saietz 68

Varenr 58890

17 Oktober 2018 20:01

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms