58799. Trondur Pattursson: Sigmund Brestessons Saga (8)

Litografier, lysmål 29 x 37 cm. Sign. Pattursson 83 1-300 (79). Original mappe med historien medfølger

Varenr 58799

17 Oktober 2018 20:01

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.900 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

183681.900 DKKI går 09:43
269531.800 DKKI går 11:33
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms