58799. Trondur Pattursson: Sigmund Brestessons Saga (8)

Litografier, lysmål 29 x 37 cm. Sign. Pattursson 83 1-300 (79). Original mappe med historien medfølger

Varenr 58799

17 Oktober 2018 20:01

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 1.900 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

183681.900 DKK2018-10-17 09:43
269531.800 DKK2018-10-17 11:33
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms