Litografier, lysmål 29 x 37 cm. Sign. Pattursson 83 1-300 (79). Original mappe med historien medfølger
18368 | 1.900 DKK | 2018-10-17 09:43 |
26953 | 1.800 DKK | 2018-10-17 11:33 |
1.500 DKK | Startpris |