58804. Per Kirkeby: Suite på tre litografier (3)

Bladmål 21,5 x 15,2 cm. Alle sign. PK 97 og nummererede 94/100

Varenr 58804

17 Oktober 2018 20:02

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

225961.800 DKK2018-10-17 19:36
192671.700 DKK2018-10-17 16:50
210241.600 DKK2018-10-16 15:09
STEPHEN1.300 DKK2018-10-13 10:53
GRONNEGADE1.100 DKK2018-10-12 09:11
4165900 DKK2018-10-10 15:21
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms