58806. Peter Brandes (1944-): Kompositioner (2)

Litografier i farver, bladmål 32 x 24 cm. Sign. Peter Brandes 58/150

Varenr 58806

17 Oktober 2018 20:02

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms