59389. Lili Ege (f. 1913): Landskab

Olie på plade. Sign. L Ege. 50 x 58 cm

Varenr 59389

17 Oktober 2018 20:02

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

948800 DKK2018-10-17 02:04
24903750 DKK2018-10-17 06:43
GRONNEGADE475 DKK2018-10-14 15:06
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms