59389. Lili Ege (f. 1913): Landskab

Olie på plade. Sign. L Ege. 50 x 58 cm

Varenr 59389

17 Oktober 2018 20:02

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 800 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

948800 DKK2018-10-17 02:04
24903750 DKK2018-10-17 06:43
GRONNEGADE475 DKK2018-10-14 15:06
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms