59457. Paul Wunderlich: Kvinde

Litografi, rammemål 29 x 24,5 cm. Sign. Wunderlich

Varenr 59457

17 Oktober 2018 20:03

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24229400 DKKI går 19:07
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms