59457. Paul Wunderlich: Kvinde

Litografi, rammemål 29 x 24,5 cm. Sign. Wunderlich

Varenr 59457

17 Oktober 2018 20:03

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24229400 DKK2018-10-17 19:07
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms