59352. Lili Ege (f. 1913): To landskabskompositioner (2)

Grønt landskab, sign. Lili Ege, olie på plade, 26 x 30 cm, datering på bagsiden Julen 1959 samt Bygninger, olie på plade sign. Lili Ege 61, 20 x 26 cm

Varenr 59352

17 Oktober 2018 20:05

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

GRONNEGADE1.200 DKK2018-10-17 20:03
9481.100 DKK2018-10-17 02:23
24903750 DKK2018-10-17 03:02
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms