Grønt landskab, sign. Lili Ege, olie på plade, 26 x 30 cm, datering på bagsiden Julen 1959 samt Bygninger, olie på plade sign. Lili Ege 61, 20 x 26 cm
22725 | 1.200 DKK | 2018-10-17 20:03 |
948 | 1.100 DKK | 2018-10-17 02:23 |
24903 | 750 DKK | 2018-10-17 03:02 |
500 DKK | Startpris |