59353. Hans Christian Ege (f.1917-): Stilleben med flaske

Olie på plade, sign. HC Ege, 26,5 x 22 cm

Varenr 59353

17 Oktober 2018 20:04

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms