59032. Knud Nielsen (1916-2008): Komposition

Olie på lærred, sign. på bagsiden Knud Nielsen samt dateret 1952. 100 x 66 (103 x 69) cm.
Enkelte afskalninger øverst.

Varenr 59032

17 Oktober 2018 20:04

Vurdering 20000-25000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms