59523. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Litografi i farver, lysmål 75 x 47 cm. Sign. EJ 28/80
Proveniens: Galleri Ivan Edeling

Varenr 59523

17 Oktober 2018 20:05

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms