Stamme af forkromet metal, skærme af hvidlakeret aluminium. H. 55, Ø 45 cm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Fremstår med brugsslitage, ridser og mærker samt let skævhed på top.
18665 | 1.500 DKK | 2018-10-17 19:25 |
21738 | 1.400 DKK | 2018-10-15 16:34 |
20118 | 950 DKK | 2018-10-16 22:06 |
23730 | 850 DKK | 2018-10-15 01:03 |
26554 | 800 DKK | 2018-10-14 17:14 |
700 DKK | Startpris |