59509. Folmer Bendtsen (1907-1993): Alexandravej - Vinter

Olie på lærred. Sign. Folmer Bendtsen 62. 34 x 40 cm

Varenr 59509

17 Oktober 2018 20:05

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 3.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.000 DKKI går 11:32
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms