59425. Eugenij Klenø (1921-2005): Opstilling med flasker og frugter

Olie på lærred. 39 x 47 cm. Sign. Klenø.

Varenr 59425

17 Oktober 2018 20:05

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 750 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22735750 DKKI går 17:49
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms