59426. Eugenij Klenø (1921-2005): Landskab med træer

Olie på lærred. 50 x 60 cm. Sign. Klenø

Varenr 59426

17 Oktober 2018 20:07

Vurdering 1800 DKK

2509950 DKK2018-10-17 20:05
22735900 DKK2018-10-17 17:48
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms