59427. Eugenij Klenø (1921-2005): Kvindeportræt

Olie på lærred. 36 x 40 cm. Sign. Klenø

Varenr 59427

17 Oktober 2018 20:06

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms