59428. Eugenij Klenø (1921-2005): Rygvendt nøgen kvinde siddende på stol

Olie på lærred. 100 x 50 cm. Sign. Klenø

Varenr 59428

17 Oktober 2018 20:06

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

182851.500 DKK2018-10-17 15:15
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms