59428. Eugenij Klenø (1921-2005): Rygvendt nøgen kvinde siddende på stol

Olie på lærred. 100 x 50 cm. Sign. Klenø

Varenr 59428

17 Oktober 2018 20:06

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.500 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

182851.500 DKK2018-10-17 15:15
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms