59429. Eugenij Klenø (1921-2005): Personer i landskab

Olie på lærred. 35 x 42 cm. Sign. bagside Klenø.

Varenr 59429

17 Oktober 2018 20:06

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 600 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22735600 DKKI går 18:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms