59432. Therese Dragshøj (1909-1998): To nonner og piger i leg.

Olie på lærred. 20 x 29 cm. Sign. Dragshøj

Varenr 59432

17 Oktober 2018 20:07

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 300 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22735300 DKK2018-10-17 17:50
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms