59432. Therese Dragshøj (1909-1998): To nonner og piger i leg.

Olie på lærred. 20 x 29 cm. Sign. Dragshøj

Varenr 59432

17 Oktober 2018 20:07

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 300 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22735300 DKKI går 17:50
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms