58304. Charlotte Brüel: Komposition

Olie på lærred, 45 x 133 cm. Sign. bagside Charlotte Brüel 1966

Varenr 58304

1 dage 18 timer(+ 2 min)
17 Oktober 2018 20:08
Auto

Vurdering 1000 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms