58304. Charlotte Brüel: Komposition

Olie på lærred, 45 x 133 cm. Sign. bagside Charlotte Brüel 1966

Varenr 58304

17 Oktober 2018 20:08

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms