58510. Skulpturer skåret af træ (3)

Stående kvinde, sign. monogram JF, h. 38 cm, Kvindefigur udskåret af træ og med sort hår, sign. monogram 1930, H. 37 cm samt figur/papirkniv af rosentræ, L. 41,5 cm

Varenr 58510

17 Oktober 2018 20:09

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner