58847. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Komposition

Litografi 126/400, sign. samt dateret 73.
Indrammet: 61,5 x 48 cm.

Varenr 58847

1 dage 19 timer(+ 2 min)
17 Oktober 2018 20:10
Auto

Vurdering 600 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms