58847. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Komposition

Litografi 126/400, sign. samt dateret 73.
Indrammet: 61,5 x 48 cm.

Varenr 58847

17 Oktober 2018 20:10

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms