59011. Anita Jørgensen og Frans Kannik: Kompositioner (6)

2 x 3 litografier, 48 x 65 cm, sign. prøvetryk

Varenr 59011

17 Oktober 2018 20:10

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms