59007. Svend Wiig Hansen (1922-1997): Siddende kvinde

Litografi. 55 x 74 cm, sign. Wiig Hansen 88. Trykt i 75 ekspl.

Varenr 59007

17 Oktober 2018 20:11

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms