59024. Pipin Henderson (1924-2016): Personer

Litografi. Jette & Jørgen Haugen Sørensen, Jens Flemming Sørensen, Søren Georg og Pipin. Rammemål: 55,5 x 66,5 cm, sign. Pipin 82. Eget tryk 1/10

Varenr 59024

17 Oktober 2018 20:12

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms