58971. Ernst Hansen (1892-1968), Kvindestudie

Litografi. rammemål: 70,5 x 56 cm. Sign. Ernst Hansen 1918. 3/25. Skade nederst.

Varenr 58971

17 Oktober 2018 20:13

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms