57300. Hannes Postma (1933-): Komposition

Litografi. Sign. 1967 Hannes Postma Artist Proof 28/3. Rammemål 92 x 68 cm

Varenr 57300

17 Oktober 2018 20:14

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms