57301. Alison Knowles (1933-): Komposition

Olie på lærred, 45 x 45 cm. Slidspor på lærred efter blændrammekant. Sign. bagside 8/20 82 Alison Knowles

Varenr 57301

17 Oktober 2018 20:14

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms